Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  12 655 44 55

 

O firmie

Nasza firma prowadzi działalność od 1992 roku i zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych wokół prywatnych posesji, firm, osiedli i obiektów użytku publicznego.

 

Przez ten czas, ogrody, które zakładaliśmy na początku naszej działalności, nabrały swojego niepowtarzalnego charakteru, a pielęgnowane w nich rośliny osiągnęły swój dojrzały wyraz. Wiedza i doświadczenie, jakie nabyliśmy w tym czasie, pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług w dziedzinie Architektury Krajobrazu.

Podjęliśmy także współpracę ze znanymi firmami. W Krakowie realizowaliśmy autorskie projekty na terenach reprezentacyjnych wokół budynków takich firm jak: Philip Morris, Schwinn, Urząd Dozoru Technicznego, centrum Solvay Park.

Zajmujemy się także roślinami w pojemnikach ozdobnych i donicach. Doradzamy firmom jak komponować wnętrza z udziałem zieleni. Część kompozycji roślinnych, które możecie Państwo oglądać latem przy ogródkach kawiarnianych na rynku Starego Miasta, powstaje przy naszej współpracy.

Nie tylko zakładamy nowe tereny zielone, zajmujemy się także renowacją i pielęgnacją starych założeń ogrodowych. W ramach tego rodzaju prac pomagamy prowadzić ogród Księżom Misjonarzom przy ulicy Stradomskiej.

Prowadzimy także punkt sprzedaży, w którym, zgodnie z nazwą firmy, staramy się zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór roślin, pochodzących z  różnych rejonów świata.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii dokumentującej nasze dotychczasowe dokonania oraz do zapoznania się z ofertą punktu sprzedaży roślin.

zbiór-kwiatów

Referencje

certyfikat-1
certyfikat-2
certyfikat-3
certyfikat-4
certyfikat-5